תיקון צ'ילרים- מערכות קירור תעשייתיות סגורות המקררות את המים ובאמצעות צינורות ומשאבות ייעודיים ומעבירות אותן לכל חלק במבנה ובמתחם הזקוק לקירור.

לאחר התקנתם – תחזוקתם פשוטה. אלא שעלול להיווצר מצב, שבו גם מערכת יעילה וחסכונית זו זקוקה לתיקון, קל וחומר כאשר היא מותקנת בבתי חולים, בבתי אבות, בבתי מלון ובמקומות נוספים, שבהם לא ניתן לתאר את שגרת החיים בלעדיה .

תקינות המערכת מותנית בפעולה מסונכרנת של כל מרכיביה ובשליטה ובקרה מלאת על רמת הטמפרטורה לחץ זרימת האוויר ופשוט ההדלקה והכיבוי. כאשר מרכיב כל שהוא מתקלקל נדרשת הזמנת טכנאי לאלתר.

חברתנו משכירה צ'ילרים לכל תקופת זמן נדרש ומספקת את המענה הנדרש באיכות וברמה הגבוהים ביותר.

בהינתן היות הצ'ילרים פתרון מיטבי לקירור אפקטיבי של מתחמים שקיים בהם מספר רב של חדרים וגם במפעלים ומתקני תעשייה רבים, גובר הביקוש להם והשימוש בהם. באופן טבעי וצפוי, כל מערכת שעובדת עלולה להתקלקל בשלב כל שהוא מכל סיבה שהיא.

אנשי המקצוע המנוסים של חברתנו בכל נושא מיזוג אוויר ומערכות קירור עומדים לרשותכם בכל עת. חשוב לציין, כי כאשר אתם שוכרים צ'ילרים אתם נהנים משירות הלקוחות של החברה באחזקה ובתיקונים. יש לכם גב. יש לכם אבא. יש לכם כתובת לפנות אליה ולקבל ממנה מענה נדרש בזמן המהיר ביותר האפשרי.

נציגינו עומדים לרשותכם ולשירותכם בכל נושא הקשור למיזוג אוויר בכלל ובנושא צ'ילרים- התקנתם ותיקונם בפרט. מידע מקצועי אמין ומפורט יסייע לכם להתוודע אל יתרונות השימוש בצ'ילרים, המהווים אמצעי יעיל וחסכוני לקירור מתחמים שונים ויצירת טמפרטורה אחידה נדרשת או מבוקשת בכל אחד מחדריו של המתחם.

אל תהססו אף לרגע בכל שאלה שיש לכם בנושא התפעול והתחזוקה של הצ'ילרים, ודאי לא כל אימת שאתם חושבים או חשים כי חלה תקלה או חל קלקול מכל סוג שהוא במערכת.

בהינתן היות הלקוחות שלנו הנכס היקר ביותר של החברה "דני אגוזי שירותי מיזוג בע"מ" משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לתת מענה מקצועי מהיר ויסודי לכל אחד ואחת מהם.