צ'ילרים ומערכות מים

צ'ילרים הם פתרון קירור מצוין למבנים שבהם קיימים מס' רב של חדרים, ומהווים אלטרנטיבה פופולרית למתקנים תעשייתיים רבים.

מדובר במערכות קירור תעשייתיות סגורות ,אשר מקררות את המים הנמצאים בהם ובאמצעות צינורות ומשאבות מתאימות מועברות לכל חלקי המבנה הזקוקים לקירור. המים מקוררים באמצעות גז קר אשר לא מתערבב או נוגע במים.

בכל חלל בשטח המבנה נמצאת יחידת מפוח ,במקרים של שטחים גדולים אף יותר, כמו בתי חולים או בתי מלון, מותקנות יחידות שמאפשרות לקבוע ולשלוט באופן מלא בטמפרטורת החדרים כמו גם בהדלקה וטיפול במערכת.
למערכות הצ'ילרים מס' יתרונות בולטים: בראש ובראשונה הם חסכוניים במקום. כמו כן, תחזוקתם מינימלית לאחר ההתקנה. בנוסף, הימצאותם של מערכות אלו תורמים להעלאת ערכו של הנכס בו הם מותקנים. יתרון נוסף וחשוב ביותר הוא העובדה שהמערכות הנ"ל צורכים פחות חשמל ממערכות אחרות
צ'ילרים אלו יכולים כמות אדירה של מים , ובגלל גודלם הם ממוקמים בגג המבנים או בצידם.

צילרים-ומערכות-מיםדרך פעולת הצ'ילרים

המערכת מבצעת קירור מים בעזרת גז קר שלא בא במגע ישיר עם המים ולא מתערבב בהם, בזמן שהמים הקרים מועברים ישירות דרך מדחס מיוחד באמצעות משאבות וצינורות לכל חלקי המבנה.

כאשר מדובר בקירור של שטחים ענקיים למשל חדרים בבתי חולים או בתי מלון, מותקנות בהם יחידות טיפול באוויר שמאפשרות שליטה ובקרה מלאה ברמת הטמפרטורה, לחץ זרימת האוויר וכן כיבוי והדלקה.

צ'ילרים להשכרה – הפתרון הכי חזק בתחום הקירור. אם לפתרון קירור איכותי ברמה הגבוהה ביותר אתם זקוקים, המתאים למבנים בהם קיימים הרבה מאוד חדרים – צ'ילרים מבית דני אגוז הם הפתרון המושלם עבורכם!

צילרים-מערכות-קירור-מיםצ'ילרים לקירור – למה צ'ילרים?

הם חסכוניים בחשמל.

הם דורשים תחזוקה מינימלית לאחר התקנה מקצועית.

הם פתרון קירור אמין ויעיל שיכול לשמש אתכם לשנים רבות.

הם מותקנים בחלקו הפנימי של הקיר ואין פגיעה בעיצוב הפנים של המבנה.

הם תורמים לחיסכון משמעותי בכסף אודות לעובדה שהם דורשים פחות חשמל ממערכות קירור אחרות.

תיקון צ'ילרים – דני אגוז מתמחה בתיקון צ'ילרים – פנו אלינו עכשיו

לפרטים נוספים, חייגו עכשיו: 050-7594246 או פנו אלינו.