התקנת תעלות מיזוג אוויר

חברת דני אגוז מבצעת התקנות תעלות מיזוג אוויר הן גדולות והן קטנות וזאת לאחר עבודה של יועץ מיזוג אוויר אשר ביצע תכנון מקפיד להתקנה נכונה של תעלות מיזוג אוויר.

אנו מתקינים תעלות מיזוג אוויר פח מבודדות ושרשוריות. צוות המהנדסים והטכנאים של חברת דני אגוז בעלי ניסיון רב בתכנון והתקנה של תעלות מיזוג אלה הן בחללים קטנים והן בחללים גדולים, בפרטי או בתעשייה.

תעלות-למיזוג-אווירסוגי תעלות מיזוג אוויר

שרוול שרשורי

תעלת מיזוג אוויר באמצעות שרוול שרשורי היא הנפוצה ביותר. השרוול נפוץ יותר בזכות המחיר וקלות העבודה עמו. שרוול שרשורי זהו שרוול גמיש מבודד על ידי ספוג, הוא מבודד לחות ואף חסין נגד אש.

כמו כן, שרוול שרשורי קל לעבודה עקב היותו גמיש וניתן לשלבו כמעט בכל חלל, בזכות שהיותו גמיש – ניתן לעקם, למעוך ולשנות את צורתו (עד רמה מסוימת). מעל 75% מהתקנות מזגנים מרכזיים נעשה שימוש בשרוול השרשורי הגמיש.

תעלות-מיזוג-אווירתעלות פח

סוג אחר של תעלת מיזוג אוויר היא תעלת הפח.

יתרון מרכזי אצל תעלת הפח הוא החומר החזק ועמידותו לטווח ארוך שכן חומר הפח הוא חומר שאינו מתכלה.

יתרון נוסף לתעלת הפח הוא שיש אפשרות להזמין את התעלה בכל גובה, אורך או רוחב בהתאם לדרישה ובהתאם לכמות האוויר שהמזגן יכול לספק.

השימוש בתעלות פח מבוצע בעיקר במקומות שרוצים לבצע הנמכת תקרה או במקומות שהתעלה חשופה – על גבי גג בניין וכדומה.

מס' תמונות של תעלות פח להמחשה:

בין חלק משירותי החברה אנו מתעסקים בין היתר גם בתעלות מיזוג אוויר. אנו מבצעים פירוק תעלות, הוספת תעלות ושינויים רציונליים בתעלות מיזוג אוויר קיימות.

ניתנת האפשרות להזמין תעלות פח בכל הצורות, מידות והגדלים לפי דרישות הלקוח.

את הפרויקטים שלנו מלווה יועץ מיזוג אוויר בכדי שהתקנת תעלת המיזוג תבוצע בצורה הנקייה, מקצועית ואיכותית ביותר תוך התאמה מקסימלית לתנאי החלל.