חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר משכירה ומוכרת מגוון של מערכות מיזוג בכלל ומערכות מיזוג תעשייתיות בפרט. ניסיון של יותר מ- 30 שנה של התקנת מזגנים במבני ציבור ובמבני תעשייה, לרבות במתחמים מאולתרים (כגון אוהלים), גני אירועים, אולמות אירועים ועוד, מיתג אותנו כאחת החברות המובילות בישראל בתחום מערכות מיזוג אוויר מתקדמות ואיכותיות.

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר מתאפיינת ומצטיינת כמי שמציעה את המחיר הטוב והאטרקטיבי ביותר (בהתחייבות), נגישה וזמינה לאספקת שירותי התקנה, תיקונים ותחזוקה. תודעת שירות מפותחת ושירות מקצועי ואנושי ללא פשרות נובעים מתפיסת הלקוח כנכס וכמשאב החשוב והיקר ביותר של החברה.

ניסיון עשיר בהקמת מערכות אוויר מתקדמות, שמוטמעת בהן הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר, בשירות אחזקה שנתית למערכות מיזוג בתעשייה ואחזקת מבנים ציבוריים ומסחריים, כל אלה מתבצעים באופן שוטף לטובת לקוחותינו הרבים, לתועלתם ולרווחתם.

מערכות מיזוג אוויר נייחות וניידות מתקדמות

אפשרות שינוען וניידותן של חלק ממערכות מיזוג האוויר מאפשרת מתן מענה מיטבי למי שנזקקים למערכת מיזוג ניידת מארבעה עד 40 טון. יש ברשות החברה התשתית, הטכנולוגיה ואמצעי השינוע הטובים ביותר על מנת לתת פתרון למיזוג מגוו גדול של סוגי מבנים בעלי שטחים גדולים, באופן שמאפשר מיזוג מצוין של כל השטח.

המוניטין של חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר מבוסס הן על איכות המוצרים והן על איכות השירות. החברה מספת מערכות Inverter (המרה) המבוססות על מהירות משתנה באופן שוטף כל שהיא מאפשרת שמירה על טמפרטורה קבועה ואחידה בחלל הממוזג, בניגוד למזגן שיש בו מדחס רגיל המשנה את תפוקתו באופן קיצוני, כך שהתנודות החריפות בטמפרטורות מעיבות על איכות המיזוג.

מערכת זו חסכונית (עד כ50% מצריכת החשמל), הרבה פחות מזהמת מאשר מערכות המיזוג הרגילה. ויסות המערכת את התפוקה, על פי עומס החום בחללים השונים של מבנה מאפשרת ניצול מרבי ומיטבי של האיכויות הגלומות בה.

שירות אדיב ומקצועי, ליווי מתמיד, שירות אחזקה שוטף, וזמינות של טכנאיה הפרוסים בכל רחבי הארץ, עמידה קפדנית וחסרת פשרות בלוחות זמנים, נכונות לייעץ ולסייע ככל שנדרש, כל אלה הופכים את החברה למקצועית, אמינה, הנתפסת כחברה אשר זה מכבר הפכה לשם דבר בתחום שיווק, התקנה ושירותי תיקונים ותחזוקה של מערכות מיזוג אוויר בכלל ושל מערכות מתקדמות ומשוכללות בפרט.

אנשי מקצוע במגוון תחומים כגון: מהנדסים, טכנאי שירות ואחזקה, הנדסאים, מומחים בתחומי מיזוג אוויר, חשמל, בקרה, אלקטרוניקה ועוד עובדים בשיתוף פעולה תוך איגום משאבי הידע והניסיון לצורך שיפור מתמיד של עבודתה. מודל פעולה ייחודי ויעיל ומערך פריסה ארצי מהווים ערובה למתן מענה מהיר ללקוחותיה ההולכים ורבים של החברה, שעמם נמנים, בין השאר: מפעלי תעשייה גדולים, מוסדות רפואיים, יזמים, קבלנים, רשתות קמעונאיות ועוד.

צרו קשר לקבלת ייעוץ, תשובות לשאלות, טיפים וכל מה שיסייע לכם להשיג את מערכת המיזוג המתאימה ביותר למטרה שלשמה אתם מבקשים לשכור או לקנות אותה.

לשיחת ייעוץ חינם חייגו 050-7594246