מיזוג מפעלי תעשייה הוא אחד המרכיבים החיוניים ביותר מכל היבט שהוא. הוא חיובי מבחינה בטיחותית, הוא חשוב לרווחת העובדים ולאיכות חייהם בסביבת עבודה נוחה. מיזוג למפעלים נדרש לא אחת בשל מכונות גדולות המייצרות חום רב בעת פעולתן. בהעדר מיזוג אוויר יעיל, החום גורם לתשישות, להזעה וגורע מאיכות העבודה, מקשה על ריכוז ועל דיוק ופוגם בתפוקה ובפריון.

דני אגוז שירותי מיזוג אוויר משווקת ומתקינה מערכות מיזוג נייחות וניידות למפעלים. על מנת לאפיין ולהגדיר את הצרכים ואת אופן השימוש על פי פרמטרים שונים כגון גודל המתחם, סוג הפעילות המתבצעת בו, כמות העובדים ועוד, מומלץ להתקשר עם המומחים שלנו.

בחירה מושכלת במערכת המיזוג המתאימה ביותר לצרכי הלקוח

בחירה מושכלת במערכת ייעודית למיזוג יעיל של מפעלים תאפשר למקסם את יתרונותיה. היא תחסוך כסף. חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר מעניקה שירותי התקנה, תיקון ותחזוקה. היא מעניקה מחיר אטרקטיבי, הטוב ביותר, ובכלל- שירות אדיב ומקצועי הוא מרכיב בזהות העסקית וחלק מה- DNA שלה.

מיזוג-למפעליםהחברה מתקינה מערכות מיזוג אוויר איכותיות, העומדות בתווי תקן האיכות והבטיחות המחמירים ביותר; מערכות בטיחותיות וחסכוניות, המאפשרות ניצול מלוא הפוטנציאל הגלום בהן לשמירה על טמפרטורה קבועה בכל מתחם נדרש.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. מערך פריסה ייחודי של טכנאיה מאפשר הגעת מי מהם לכל לקוח זמן קצר ככל שניתן לאחר הקריאה.

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר משלבת מוצר איכותי עם שירות מיטבי. על מנת לוודא כי המערכת תפיק ותמצה את מלוא הפוטנציאל הגלום בה, הטכנאים שוקדים על התקנה על פי כל הכללים. החברה ערוכה לספק שירות טיפול בכל תקלה בכל מערכות מיזוג למפעלים, מספקת חלקי חילוף ככל שנדרש ומעניקה שירות תחזוקה שוטף, שמאפשר לבעלי המפעלים ולעובדיהם לנהל ולעבוד בשקט בידיעה כי יינתן להם מענה מהיר בכל בעיה שעלולה להתעורר במהלך יום העבודה.

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר נותנת מענה לנושא שהוא חלק בלתי נפרד ממכלול שירותי מיזוג למפעלים: צ'ילרים, מערכות VRF (מערכות המאפשרות שימוש בו-זמני של מספר משתנה של מאיידים), מפוחים וציוד לפינוי עשן ולאוורור. מאחר שמדובר בציוד מורכב, רגיש, נדרש וחיוני מאין כמוהו למפעלי תעשייה, מומלץ ליצור קשר עם חברה מובילה בשוק המקומי בנושאים אלה.

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר משקיעה על מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לשכלל ולייעל את מערכות מיזוג למפעלים. היא מפקחת ומבקרת את עצמה לומדת תוך כדי תנועה כל מה שחשוב, חיוני ונדרש על מנת לתת ללקוחותיה את המוצרים המתאימים ביותר לצרכים ולדרישות ואת השירות האיכותי והמהיר ביותר. זכות וכבוד להיבחר על ידי מספר הולך וגדל של מפעלים בנו לאספקה של מערכות מיזוג למפעלים ולתחזוקתן

 

לשיחת ייעוץ חינם חייגו 050-7594246