חשיבותו של מיזוג אוויר מתבררת לא אחת על דרך השלילה, או, אם לדייק, על דרך ההעדר: ביום חם, מקום שאין בו מיזוג אוויר עלול לגרום לשוהים בו תחושה של תשישות, לגרום להם להזיע ובתוך לבם, בשקט, או בפיהם, בקול, להביע את מחאתם או את עגמת נפשם מהעדרו.

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר מוכרת, משכירה, משווקת ומתקינה מערכות מיזוג אוויר לבתים פרטיים, למבנים תעשייתיים וציבוריים, למתחמים מאולתרים ( לאירועים חד פעמיים), לאולמות וגני אירועים ועוד.

אחד היתרונות של שכירת מוצרים ושירות בתחום זה הוא בידע, במקצועיות ובניסיון הרב של נציגי השירות של החברה בכלל ושל טכנאיה המאומנים והמיומנים בפרט. ייעוץ מקצועי לפני רכישת המערכת הייעודית יביא אתכם להחלטה מושכלת שתאפשר לכם ליהנות ממערכת שממנה תוכלו להפיק את המיטב. הייעוץ יאפשר לכם לקנות או לשכור מערכת המתאימה לצרכיכם, ובכך תחסכו כסף וחשמל ( שאף הוא נאמד בכסף).

מיזוג-אווירמיזוג אוויר נייח ונייד

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר שהוכיחה זה מכבר את יכולתה לבצע פרויקטים גדולים, לרבות התקנת מערכות מיזוג משוכללות ומתקדמות, מציע ללקוחותיה אפשרות לשכור מערכות מיזוג ניידות בגדלים שונים לכל מטרה שהיא.

החברה, אשר בשנת 2016, מציינת 31 שנות פעילות, מספקת שירות של אחזקת מבנים מסחריים וציבוריים ונותנת מענים ופתרונות למתחמים בנויים ולשטחים פתוחים שבהם מוקמים מבנים מאולתרים לאירועים חד פעמיים בנושא מיזוג אוויר. הייעוץ המקצועי מתחייב מהצורך לצרוך מוצר איכותי בתפוקה נדרשת שיהיה אפקטיבי וחסכוני ובעיקר יאפשר למזג את המקום באופן מיטבי.

מזגנים בכלל ומזגנים תעשייתיים בפרט, העומדים בכל תקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים מהווים ערובה לפעילות תקינה ורציפה לאורך זמן. על מנת להבטיח כי תקלה במערכת המיזוג לא תקשה מאוד על העובדים ולא תשבית, חלילה, את העבודה, חשוב שמספר הטלפון של נציג שירות של החברה יהיה כל הזמן בהישג יד ובעיקר בטווח הראייה.

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר  כוללת מהנדסים, הנדסאים, אנשי שירות ואחזקה, המומחים בתחום מיזוג אוויר וקירור, אלקטרוניקה ובקרה. מערך פריסה יעיל של אנשי שירות ופעילות על פי מודל ייחודי מאפשר לה לתת מענה מהיר ללקוחותיה הרבים, היודעים כי יש להם על מי לסמוך ובעיקר למי לפנות.

מיזוג-אוויר-דני-אגוזמשוב חם ומחמיא

הליווי המקצועי ומתן שירות תחזוקה מקנה ללקוחות החברה תחושת ביטחון. אם וכאשר נדרשת הגעתו של טכנאי לתיקון תקלה- הלקוח יודע כי השירות יינתן לו בתוך זמן קצר. לקוחות רבים יודעים להביע ולבטא את תודתם והוקרתם – מי בעל פה ומי בכתב.  משוב חם, מלים טובות, היכולת להכיר תודה ולהוקיר את נציגי החברה מחממת את הלב ומחמיאה אבל היא בעיקר מחייבת את חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר להשקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש כדי לתת מענה מקצועי מהיר ויעיל. הוקרת הלקוחות ממריצה את החברה להיות ראויה לאמונם ולבחירתם ולהצדיק את מעמדה כאחת החברות המובילות בישראל בתחום מיזוג אוויר ותחזוקת מבנים.

לשיחת ייעוץ חינם חייגו 050-7594246