התקנת מזגנים

החום מעיק? קשה לנשום? לחברת  דני אגוז שירותי מיזוג אוויר יש פתרון שיתאים לכם. החברה משווקת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, נייחות וניידות, שיאפשרו לכם לא רק לסבול את החום אלא כלל לא לחוש בו.

התקנת מזגנים מקצועית מהווה ערובה לפעילות תקינה שלהם ולמיצוי מלוא פוטנציאל הקירור הטמון בהם. בשל חשיבותו של כל פריט במערכת ובציוד הנלווה לה, המהווה חלק בלתי נפרד ממנה, יש חשיבות רבה לכך שהמתקין יהיה טכנאי מקצועי, המכיר היטב את המערכת ( ומיטיב לייעץ ללקוחות פוטנציאליים ולאפשר להם לרכוש- לשכור או לקנות- את המערכת האפקטיבית ביותר לצרכיהם ולדרישותיהם ולציפיותיהם ממנה.

חברת  דני אגוז שירותי מיזוג אוויר מעמידה לרשות לקוחותיה לא רק את מוצרי הקירור הטובים ביותר, העומדים בכל תקני האיכות והבטיחות המחמירים והמחייבים, אלא גם מערך שירות לקוחות הפועל, בפריסה ארצית, על פי ייחודי המאפשר הגעת טכנאי ללקוחות במהירות המרבית האפשרית.

התקנת-מזגנים התקנת מזגנים – מלאכה של מקצוענים

הערך המוסף- אולי נכון לכלול אותו בין ערכי היסוד שעליהם משתיתה החברה את שירות הלקוחות – הוא המקצועיות, האמינות, הנגישות והזמינות של אנשי המקצוע האמונים על התקנת מזגנים, על תיקונם ועל אחזקתם השוטפת.

התקנת מזגנים "על פי הספר"- במירכאות ובלעדיהן – היא תנאי הכרחי להפקה ולמיצוי מרבי ומיטבי של תפוקתם. ככל שמערכת המיזוג איכותית יותר וככל שהיא מותקנת על פי התקן ובאופן הנדרש, כך, בהתאמה, גובר הסיכוי לכך שהיא תשרת את מי ששוכרים או קונים אותה היטב.

עדות של לקוח

לפעמים, בטיפה אחת משתקף כל הים כולו, על כל היופי החבוי במצולותיו. לפעמים, מכתב של לקוח מרוצה, המתמצת וממצה את שביעות רצונו מהמוצר בכלל ומהשירות בפרט, מהווה עדות אמינה ונאמנה יותר, המייצגת גם את דעתם של רבים אחרים. וכך כותב לנו אחד הלקוחות. " אין לי די מלים לתאר את התפעלותי מהטכנאי של חברתכם אשר הגיע למתחם שבבעלותי והתקין בה, במיומנות מעוררת התפעלות ובמהירות מעוררת השתאות, את מערכת המיזוג. התקנת מזגנים היא מקצוע לכל דבר ועניין אבל היחס שהעניק לנו המתקין ראוי לכל הוקרה ושבח. הוא ייעץ לי כיצד ניתן לחסוך באנרגיה, וממילא גם בכסף, כיצד ניתן להפיק מהמערכת את מלוא הפוטנציאל שלה ובעיקר, השביע אותי לא להסס אף לרגע אם משהו אינו פועל כשורה במערכת המיזוג ולקרוא לנציג שירות מקצועי של החברה לאלתר. אני אמליץ בחום רב על חברת  דני אגוז שירותי מיזוג אוויר לכל מי שיתלבט בנושא מיזוג אוויר ובשירות אחזקה ותיקונים".

התקנת-מערכות-מיזוגאין ספק (וניתן להודות ולהתוודות) כי מחמאות תמיד נעים לשמוע ולקרוא. החברה רואה לא רק בביקורת, ככל שהיא עניינית ולגיטימית, אלא גם ולא אחת בעיקר בדברי השבח אתגר המחייב אותנו להמשיך לעמוד בדרישות ובציפיות הגבוהות של לקוחותינו, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות.