חברתנו עוסקת בין השאר בהתקנת מערכות-VRF-VRN. מדובר במערכות מיזוג מודולריות שמאפשרות שימוש בו זמני במספר משתנה של מאיידים. המערכות החיוניות מספקות שינוי נפח זרימת הקירור בהן. השינוי מתאפשר הודות למדחס המשנה את תפוקתו כל העת באמצעות שינוי תדר המנוע ובהתאם לדרישת המאיידים.

יתרונה של מערכת ה- VRF הוא בכך שהיא מאפשרת שימוש בו-בזמן של מספר רב של יחידות פנים המחוברות ליחידה חיצונית אחת, מה שמאפשר, על פי ייעודו, מיזוג חללים גדולים בתפוקה מרבית.

יתרון נוסף של מערכת זו הוא בכך שבעת פעולתה היא מייצרת רעש מופחת בכלל  וביחידות ובמעבים הפנימיים בפרט.

פיזור הטמפרטורה הממוזגת הוא אחיד, ולכן השוהים במתחם לא חשים תנודות קיצוניות בטמפרטורה בתוך המתחם. הטמעת טכנולוגיה מתקדמת במערכת מאפשרת חיבורה על מערכות מתוחכמות אחרות שמאפשרות שליטה מרחוק כמו ב"בית חכם".

המערכות האלה ניתנות להתקנה ולשימוש גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. כמו כן ניתן להתקינן באופן גמיש בכמה חלופות התקנה. חזותן של המערכות יפה ואסתטית והגימור שלהן מוקפד ומלוטש. הן מהוות  חלון הראווה של תעשיית מיזוג האוויר ולכן ניתן דגש עיצובי עליהן כבר בעת תכנונן.

נושא הטמפרטורה וויסותה, היכולת לקרר ולמזג מתחמים שונים- מפעלי תעשייה גדולים בכלל ומתחמים גדולים כגון קניונים, רבי קומות ועוד בכלל, יש חשיבות והשפעה על איכות החיים של השוהים בהם. הנזק המצטבר העלול להיגרם לאנשים משהייה ממושכת במקום שאין בו מיזוג אוויר טוב בקיץ ואין מערכת אוורור אפקטיבית מחייב שימת לב והקפדה על נושא זה.

חברת "דני אגוז מיזוג אוויר בע"מ" מעמידה לרשות לקוחותיה את כך משאבי הידע, הניסיון, המקצועיות והמחויבות שלה לספק להם את המוצרים הטובים ביותר, שייתנו מענה מיטבי על דרישותיהם ועל ציפיותיהם ומעטפת שירותי תחזוקה, הדרכה וליווי בכל עת.

מדובר בנושא המחייב הבנה מקצועית מעמיקה והשקעה כספית נדרשת וחיונית לכן כה חשוב לקבל את המידע המלא והמדויק ביותר לפני קבלת החלטה.

לקבלת פרטים נוספים על המערכת, הסברים, ייעוץ, תשובה לשאלות, אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון ולשלוח אותו לאלתר.

 

בחברתנו ניתן גם שירות השכרת מזגנים – ליצירת קשר לחצו כאן