מערכות ה- VRF הינן מערכות מיזוג מודולריות המאפשרות שימוש בזמן זהה במספר משתנה של מאיידים. מערכות אלו פועלות באופן המספק שינוי נפח זרימת הקרר במערכת ( שינוי נפח הקרר VRF = Variant Refrigerant Flow – ). שינוי זה מתאפשר בעזרת מדחס המשנה את תפוקתו באופן רציף בעזרת שינוי תדר המנוע בהתאם לדרישת המאיידים.
מערכת ה- VRF הינה מערכת המאפשרת שימוש בזמן זהה במספר גדול של יחידות פנים שמחוברות ליחידה חיצונית אחת, ומיועדת למיזוג חללים גדולים במיוחד.

מערכות-VRF-VRN
כמו כן, מצטיינות מערכות אלו ברעש מופחת במיוחד ביחידות הפנימיות של המבנה ובמעבים. בנוסף, המערכות תורמות לחיסכון ניכר בחשמל ( עד רמות של 50% ) בהשוואה למערכות מיזוג רגילות.
חווית המשתמשים במערכות אלו נוחות ונעימות יותר. השוהים בחדר לא חווים "קפיצות" קיצוניות בטמפרטורה בתוך המתחם. מערכות אלו מאפשרות חיבור גם למערכות מתקדמות ומתוחכמות המאפשרות שליטה מרחוק ("בית חכם").

שיטות הפעולה של מערכות אלו מאפשרת התקנה ושימוש בתנאים קיצוניים של מזג אוויר, וכן התקנה גמישה במספר אופציות. מערכות אלו מובילות ברמת היופי והאסתטיקה של היחידות מעצם היותן בקדמת הפיתוח של תעשיית המיזוג מושם דגש עיצובי מיוחד בתכנון שלהן.

מערכות-VRFלפרטים נוספים, חייגו עכשיו: 050-7594246 או פנו אלינו.