חם ? ברור. אין שאלה והתשובה ברורה… על מנת לתגבר את מערך מיזוג האוויר במפעלי תעשייה מציעה חברת "דני אגוז מיזוג אוויר בע"מ" מגוון פתרונות מיזוג בכלל ולתעשייה בפרט, לרבות מערכות מיזוג ניידות בכל גודל ולכל מטרה. ניידותם של אמצעי מיזוג האוויר מאפשרת שינוען ממקום למקום בתוך מפעל התעשייה ובכך לתת מענה ייעודי ממוקד.

לבד מהשכרת מזגנים לתעשייה החברה מציעה גם שירות הקרמת מערכות מיזוג ואוורור חדשניות ומתקדמות ושירות תחזוקה למערכת אלה, המאפשר לכם להיות בטוחים כי בכל עת יינתן לכם המענה הנדרש.

יתרונם של מזגנים ניידים לתעשייה, המוצעים מארבעה טון קירור עד 40 טון קירור הוא, כאמור, בניידותם ובאפשרות להציבם במקומות, שבהם יוכלו העובדים ליהנות מקירור מרבי ומיטבי של המערכת.

השכרת מזגנים לתעשייה

לרשות החברה אנשי מקצוע מנוסים ביותר בתחום מיזוג אוויר תעשייתי, בעלי הכשרה והסמכה בכל התחומים הרלוונטיים כגון: קירור ומיזוג אוויר, אלקטרומכניקה, אלקטרוניקה, בקרה ועוד.

זה מכבר הפכה החברה לשם דבר בתחום מיזוג אוויר לארגונים ולמוסדות גדולים ובהם מרכזים מסחריים גדולים, רשתות קמעונאיות מוסדות רפואיים ובעיקר- מפעלי תעשייה בגדלים שונים.

השכרת מזגנים לתעשיה מאפשרת תגבור משמעותי של מערך מיזוג האוויר בהינתן הדרישה והצורך. השכרת מזגנים לתעשייה מועילה ונותן מענה מעולה בעת ביקורים של אנשים שונים, אשר חשוב לבעלי המפעל לתת להם תחושה כי לעובדיו ניתנים תנאים נאותים בכלל ובקיץ בפרט.

אין ספק כי השכרת מזגנים לתעשייה מאפשרת לשפר ולשדרג את תנאי העבודה ובתוך כך להיטיב את סביבת העבודה ולשפר את איכות החיים של עובדיה במהלך שעות העבודה הרבות והארוכות.

בהדרגה, בעקביות ובהתמדה, החברה מקבעת ומבססת את מעמדה כחברה מובילה בארץ בתחום מערכות מיזוג אוויר למוסדות ולמפעלים, כמו גם ללקוחות פרטיים. שירות לקוחות אינו רק שם של מחלקה בחברה אלא תמצית ומהות ומחויבותה כלפי לקוחותיה, שהם  הערך והליבה של החברה.

החברה שמה לעצמה כמטרה לשנים הקרובות לבסס את מעמדה כחברה מובילה בארץ גם בתחום של שירות ואחזקת מבנים ומערכות מיזוג. לחברה מוניטין ומסורת של ביצוע איכותי ומקצועי ועמידה קפדנית בלוחות זמנים.

נשמח לייעץ ולתת פתרון לכל שאלה.