התועלת של מזגנים ניידים למפעלים

מזגנים ניידים למפעלים מתגברים ומעצימים את הקירור בהם. ניידותם של מזגנים מאפשרת לעובדים ליהנות מקירור טוב גם במקומות שונים בתוך המפעל, שבהם השפעת המיזוג המרכזי חלשה ואינה מספקת. פיזור מיטבי של האוויר מותנה במספר מספיק של יחידות מזגנים ניידות לפי גודל החלל ומספר האנשים הנמצאים בו.

הניסיון מוכיח, כי יעילותם של מזגנים ניידים למפעלים אינה מוטלת בספק. יתרונותיה ברורים ומובהקים:

  1. הם מהווים את הפתרון האולטימטיבי לצרכים ולדרישות של מנהלי המפעל ועובדיו בחודשי הקיץ החמים.
  2. הם ניתנים לניוד ולשינוע בכל עת ולכל מקום במפעל.
  3. ניתן לשכור אותם לתקופה קצרה, קצובה ומוגבלת.
  4. ניתן להתאים באופן מיטבי ומדויק את סוג המזגן על פי גודלו ותפוקתו ביחס למתחם שבו הוא אמור לפעול.
  5. הם מאפשרים ניצול מלוא פוטנציאל הקירור הגלום בהם.
  6. הם מתחילים לקרר באופן מיידי עם הפעלתם.
  7. הם מאפשרים למזג כל מתחם שטרם הותקנה בו מערכת מיזוג אוויר מרכזית. הפתרון הזמני שלהם הוא נדרש וחיוני לא פחות מאשר פתרון הקבע שהם מהווים בתקופות מסוימות.
  8. הלקוחות נהנים משירות טכני של תחזוקה ותיקון תקלות בכל משך תקופת ההשכרה.
  9. מחירים אטרקטיביים ותחרותיים בהחלט.
  10. חברת "דני אגוז מיזוג אוויר בע"מ", שהיא שם דבר (שם שהולך לפניה) מציעה 30 שנות ותק וניסיון, משאבי ידע עצומים, שירות לקוחות מצוין, כפי שיעידו לקוחותיה הרבים.

מזגנים ניידים למפעליםבקיץ הישראלי החם "והגיהינומי" הופכת תלותם של עובדים במפעלי תעשייה רבים, ודאי אלה מהם שהמכונות פולטות בהם חום שכמעט לא ניתן לשאת ולסבול אותו, למוחלטת. מכאן נובע ונגזר ההכרח לתת מענה למצוקת העובדים, הנדרשים לעמוד שעות ארוכות על רגליהם מול המכונות האלה. מזגנים ניידים לתעשייה מפחיתים באופן משמעותי את סבלם של העובדים ומייצרים עבורם  סביבת עבודה סבירה בהחלט, ואף נעימה. מנהליהם של מפעלים רבים מדווחים, כי לא ניתן להשוות את התנאים הסביבתיים במפעליהם לפני השימוש במזגנים ניידים ואחריו.

אתם מוזמנים לחייג אלינו בטלפון 08-9759727 או למלא את פרטיכם בטופס המקוון המופיע באתר ונציג שירות מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.