מזגנים ניידים מהווים פתרון מצוין למיזוג ולקירור האוויר בגני אירועים, שבהם נערכים אירועים בחודשי הקיץ החמים. חברת "דני אגוז מיזוג אוויר בע"מ" מעמידה לרשות לקוחותיה מבחר מזגנים בתפוקות שונות המותאמות לגודל הגן ולמספר המשתתפים הצפוי באירוע.

על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום במזגנים הניידים מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו, אשר יאמדו בדיוק מקורב את מספר יחידות המיזוג הנדרשות כדי לקרר את השטח באופן מיטבי.

אין כל ספק כי בגני אירועים פתוחים מהווים מזגנים ניידים את חלופת המיזוג המועדפת. השכרת מזגנים לזמן קצוב מאפשרת מיצוי התועלת מעלות ההשכרה.

הניסיון מוכיח ומלמד, כי באירועים שבהם לא חשים המשתתפים את המיזוג, הם ממש סובלים במהלכם, בעוד כאשר מערכת  המיזוג עובדת במלוא תפוקת הקירור שלה, הופכת עצם השהייה לקלה, נוחה ונעימה יותר, וממילא גובר הסיכוי ליהנות מהאירוע ולכל הפחות לא לסבול ממנו.

אירוע קריר ונעים

תפוקת הקור המיטבית שמפיקים מזגנים ניידים מתבצעת בשקט. נוכחותם כמעט אינה מורגשת. ניתן להציבם בכל מקום ולנייד אותם גם במהלך האירוע אל מקומות שונים בגן, שבהם מתרכזים האנשים.

הניסיון של אנשי המקצוע של החברה מאפשר לנו להציע לכל לקוח את מספר יחידות הקירור המיטבי ביחס לשטח שהן אמורות לקרר ועל פי מספר האנשים. לתכנון מושכל מבעוד מועד עשויה להיות השפעה גדולה על המחיר שתשלמו על השירות.

שימוש בשירות של השכרת מיזוג לגני אירועים חשוב ביותר גם למוניטין של הגן ובעליו. כאשר משתתפים יודעים כי האירוע שהם צפויים להשתתף בו ייערך בגן אירועים שיש בו מיזוג אוויר טוב, הם ודאי ישמחו יותר להגיע אליו.

היערכות בעלים של גני אירועים לקראת "העונה החמה"- במירכאות ובלעדיהן- של האירועים, מחייבת אותם, בין השאר, לדאוג למיזוג אוויר טוב. על מנת להיערך היטב, כנדרש וכרצוי, מומלץ ליצור עמנו קשר ולקבל מידע והצעת מחיר.

נציגי השירות של החברה ערוכים וזמינים לסייע לכם בכל נושא ולתת מענה על כל שאלה ופתרון לכל תקלה בכל תקופת ההשכרה של המזגנים. אם אתם רוצים לסמן V  ברשימה שכותרתה "מה עליי לעשות כדי להתארגן ולהיערך לקראת האירוע הקרוב"  על אחד הסעיפים היותר חשובים, צרו עמנו קשר עוד היום- כאן ועכשיו – חייגו 08-9759727