פתרון מיטבי של מיזוג אוויר למפעלים הוא השילוב בין מערכת מיזוג קבועה ובין מערכת מיזוג ניידת, שבאמצעותה ניתן לתגבר אזורים ומתחמים במפעל, אשר העובדים בהם סובלים מחום חרף פעולתה של מערכת המיזוג הקבועה הנייחת.

על מנת למקסם את היתרונות והתועלות של מערכת מיזוג אוויר כוללת, נייחת וניידת, מומלץ להתייעץ עם מומחי החברה, גם כדי שבמשוואת עלות-תועלת תצאו נזכרים מכל הבחינות. חשוב לרכוש ולשכור מערכת מיזוג אוויר הנותנת לכם את התפוקה הטובה ביותר לכל יחידת שטח ונפח.

מספר מספיק של יחידות קירור מאפשר פיזור מיטבי ושווה של הקור או, לחלופין, להפיק קור רב יותר במקום שבו קיימים צורך ודרישה לכך.

כדי להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל משירות מיזוג אוויר למפעלים נדרשים, תחילה, אפיון והגדרה של צרכים ודרישות, על פי סוג המפעל, מידת החום שמייצרות ופולטות המכונות בו, מספר העובדים בכל נישה וחדר בו ובו. אלה יסייעו לאנשי המקצוע של החברה להציע לבעלי המפעל את הפתרון היעיל והזול ביותר.

שרות מיזוג אוויר למפעליםשירות מיזוג אוויר כולל תכנון מושכל ומוקפד של מערכות מיזוג האוויר למפעל, נגישות וזמינות מיטביות לטיפול בתקלות, זמינות חלקי חילוף מקוריים של כל סוגי המזגנים הקיימים בשוק ומתן מענה מהיר לכל בעיה, תחזוקה שוטפת שתבטיח את תקינותה של מערכת המיזוג ואת התפוקה המרבית שלה.

בחודשי הקיץ החמים, כאשר בחוץ קופחת השמש העזה וגם בתוך המפעל שורר חום רב, יש חשיבות מכרעת- ודאי מבחינה כלכלית- לכך שעובדי המפעל ייהנו ממערכת מיזוג אוויר תקינה שתאפשר להם לתת תפוקה במכסה הנדרשת כשהם לא נוטפי זיעה ומותשים מהחום, שאין ממנו מפלט.

תנאי הכרחי למיצוי מלוא הפוטנציאל ממערכת האוורור במפעל הוא תכנון מקצועי של מומחים שיתאימו אותה לצרכי המפעל ולדרישותיו.

יש לתכנן מערכות מיזוג באמצעות מומחים לדבר, ופועלים באופן המתאים לצרכי המפעל המוסד.

חברת "דני אגוז מיזוג אוויר בע"מ" מציעה בסל שירותיה גם מפוחים ואוורור, מערכות פינוי עשן ואוורור, שירות תחזוקה שנתי למערכות מיזוג אוויר מרכזיות וכמובן- השכרת מזגנים ניידים לתעשייה.

קיץ קריר ונעים בתוך המפעל ומחוץ לו…

ליצירת קשר לחצו כאן או חייגו 08-9759727