מחפשים טכנאי מיזוג אוויר? כאן ועכשיו מסתיים החיפוש שלכם. מצאתם את מבוקשכם. חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר, שהוקמה לפני 31 שנה ( נכון ל- 2016 )על ידי טכנאים מקצועיים ומנוסים בהתקנת מערכות מיזוג אוויר במבני ציבור, במבני תעשייה, ובמתחמים מאולתרים, זמינה לספק למי מכם שנדרש לתיקון מערכת מיזוג אוויר לאיש מקצוע מן המעלה הראשונה.

החברה, המשווקת, מתקינה ומספקת שירותי תיקונים ואחזקה של מערכות מיזוג, לרבות המתקדמות והמשוכללות ביותר, מערכות פינוי עשן ואוורור ועוד,  היא הכתובת הטבעית עבורכם. שירותי התקנה, תיקונים ותחזוקה, הניתנים על ידי נציגי שירות, אשר מאפיינים אותם תודעת שירות מפותחת, מקצועיות ואדיבות, מהווים חלק בלתי נפרד משימוש במערכת מיזוג האוויר ובניצול מרבי ומיטבי של מלוא הפוטנציאל הגלום בהן.

טכנאי-מזגניםטכנאי מזגנים מנוסים, יאתרו כל תקלה במהירות ויתנו לה את המענה הטוב ביותר על מנת לאפשר ללקוחות ליהנות משהייה במקום ממוזג. מיזוג מתחמים שונים כגון מפעלי תעשייה שבהם יש ציוד רגיש ועובדים בהם אנשים הנדרשים לערנות מרבית, הוא תנאי הכרחי ליצירת סביבת עבודה איכותית ובטיחותית עבור העובדים כמו גם לעבודה בתפוקה ובפריון מלאים.

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר, מעמידה לרשות לקוחותיה טכנאי מזגנים המסוגל לתת מענה למערכות מיזוג אוויר מתקדמות. טכנאי החברה עוברים השתלמויות תכופות והם מעודכנים בכל החידושים הטכנולוגיים של המערכות המגוונות. טכנאי  מחשבים יסייע לכם בייעוץ שלפני  הרכישה או ההשכרה על מנת לקבל את המענה הייעודי הטוב ביותר מהמזגן שתרכשו.

מערך פריסה ארצי ומודל פעולה ייחודי של עבודת טכנאים ונציגי שירות בשטח

חברת דני אגוז שירותי מיזוג אוויר מעסיקה טכנאים ברמה ובאיכות המהוות ערובה לשקט ולביטחון של לקוחותינו. טכנאי מיומן ילווה אתכם בכל עת בהדרכה, בייעוץ, בטיפים לחיסכון ועוד. יכולת ההבנה והבקיאות שלהן באופן פעולתו של ציוד משוכלל  מאפשרת לכל טכנאי לאתר כל סוג של תקלה ולפתור אותו לשביעות רצונו של הלקוח.

הערך המוסף של כל טכנאי מזגנים של החברה הוא בידע  היסודי העמוק והמקיף המאפשר לו לייעץ ללקוחות הפוטנציאליים וללקוחות הקיימים גם יחד בכל מה שקשור לתחום המזגנים.

כחברה שזה מכבר הציבה לעצמה יעד להיות חברה מרכזית ומובילה בתחום מערכות מיזוג אוויר ואחזקת מבנים,  היא אינה מסתפקת בשאיפה למצוינות אלא מתאפיינת ומצטיינת בחתירה מתמדת להשגתה. יעידו על כך לקוחותינו הרבים.

טכנאי-מיזוג-אווירטכנאי המזגנים של דני אגוז יודעים לטפל במערכות קירור מים, צ'ילרים, מערכות תעשייתיות ומערכות פרטיות, טכנאי מזגנים מקצועי ומוסמך, שירות אדיב ואחראי.

טכנאי מזגנים ייתן לכם מענה מיטבי בכל סוגי תקלות ובהן, בין השאר: החלפת מנוע מאייד, החלפת תרמוסטטים וסוללות, החלפת ברזים, תיקון נזילות, החלפת פילטרים ועוד.

תודה והוקרה של לקוח מרוצה מהווה עבורנו סימן לכך שאנחנו עובדים באופן נכון ומושכל ומספקים את המענה הנדרש והמצופה מאתנו. מחמאות ושבחים לא גורמים לנו לנוח על זרי הדפנה או, חלילה, לקפוא על השמרים אלא להגביר את המאמץ ולדרוש מעצמנו להשתפר ולהתייעל כל העת, כדי להיות ראויים לאמון הלקוחות ולהצדיק את בחירתם בנו.